Apie mus

UAB „Dalmex“ – patikimas partneris pramoninių grindų dangų srityje

Mes kaupiame sėkmingos veiklos patirtį nuo 2006 metų. Pagrindinė įmonės veiklos sritis – besiūlės polimerinės grindų dangos (epoksidinės, poliuretaninės, poliuretancementinės ir kitos) skirtos betoninių grindų apsaugai.

Tiekiame visą kompleksą medžiagų ir įrankių, reikalingų šioms grindims įrengti ir remontuoti. Aukšta produkcijos kokybė, kvalifikuoti darbuotojai, dėmesys kliento poreikiams ir lūkesčiams, atsakomybė, šiuolaikinės technologijos ir įranga – mūsų sėkmingo bendradarbiavimo garantas.

Nuo 2006 metų Lietuvoje, naudojant mūsų medžiagas, įrengta ir suremontuota virš 100 tūkst. m² polimerinių grindų ne tik pramoninės, bet visuomeninės ir gyvenamosios paskirties objektuose. Gamybininkai, Verslininkai ir Rangovai pelnytai įvertino mūsų liejamas grindų dangas – jų nedidelės kainos, palyginti su analogais, ir aukšta kokybė maloniai stebina.

Mūsų koncepcija – maksimaliai patikimos grindys už priimtiną kainą!

Turėdami žinių ir ilgametę patirtį, parenkame optimaliausią grindų dangos sistemą pagal patalpų eksploatavimo sąlygas, esamų grindų būklę ir Užsakovo finansines galimybes. Specialisto apsilankymas objekte ir konsultacijos – nemokamos!

Mūsų tiekiamos produkcijos asortimentą sudaro:

  • liejamos epoksidinės, poliuretaninės ir poliuretancementinės grindų dangos;

  • cementinės ir polimercementinės pramoninės grindys;

  • epoksidiniai ir poliuretaniniai dažai, gruntai, lakai, impregnantai;

  • įvairių frakcijų degintas natūralus ir dažytas kvarcinis smėlis;

  • grindų išlyginamieji cementiniai mišiniai;

  • įrankiai, reikalingi polimerinėms grindims ir grindjuostėms įrengti;

  • betoninių grindų užtrynimo/glaistymo lėkštes ir peiliai.

 

CMT polimerinės grindų dangos gaminamos šiuolaikinėje gamykloje Rusijoje pagal amerikietiškos kompanijos DOW CHEMICAL rekomendacijas ir receptūras, apie 75 proc. naudojamų žaliavų yra importuojama iš tarptautinių kompanijų DOW CHEMICAL, BAYER, BYK CHEMIE ir TERR HELL & Co. Tik užpildai gaminami Rusijoje, belgų kompanijoje SIBELKO. Visa tai ir ISO 9001 standarto sertifikatas užtikrina produkcijos kokybės stabilumą ir skiria mūsų dangas nuo savadarbių, statybvietėje sumaišytų skiedinių.